گوگل تبلیغات مزاحم و اطلاعات گمراه کننده را هدف قرار می دهد

گوگل تبلیغات مزاحم و اطلاعات گمراه کننده را هدف قرار می دهد

گوگل تبلیغات مزاحم و اطلاعات گمراه کننده را هدف قرار می دهد

روز جدیدی برای برنامه های اندروید شما در راه است. Google در حال اجرای قوانین جدید Play Store برای توسعه دهندگان است زیرا تلاش می کند تبلیغات مزاحم، جعل هویت و سوء استفاده از VPNService را حذف کند.

با اجرای قانون اول در 31 آگوست و در 31 ژوئیه 2023 کامل خواهد شد. با مطالعه قوانین، به نظر می رسد که برخی از توسعه دهندگان در Play Store از اقدامات غیرعاقلانه خودداری می کنند، اما Google به آنها زمان کافی برای درست کردن می دهد. Play Store همچنین در حال شفاف‌سازی چندین خط‌مشی است .

قوانین جدید

از 31 آگوست، برنامه‌ها دیگر نمی‌توانند جعل هویت توسعه‌دهنده/شرکت دیگری را بسازند و همچنین نمی‌توانند به دروغ نشان دهند که به چیز دیگری مرتبط است. گوگل برنامه RSS News Aggregator ایجاد شده توسط Google Developer را مثال می‌زند

این یک جعل هویت است زیرا برنامه‌های شخص اول در فروشگاه Play تحت Google LLC فهرست شده‌اند. توسعه دهندگان سعی داشتند از نام گوگل برای فروش محصول خود استفاده کنند.

گوگل همچنین به برنامه YouTube Aggregator با استفاده از لوگوی رسمی YouTube اشاره می کند. این تصور نادرست ایجاد می کند که YouTube Aggregator یک برنامه رسمی است در حالی که اینطور نیست. حقیقت را بگوییم، جای تعجب است که این قانون تبلیغات فایل مدت‌ها پیش اجرا نشده است

از 30 سپتامبر، "تبلیغات بینابینی تمام صفحه" دیگر نمی توانند به طور تصادفی ظاهر شوند. تبلیغات همچنان مجاز خواهد بود. آنها فقط نمی توانند در وسط یک بازی ظاهر شوند

و هر زمان که تبلیغات تمام صفحه ظاهر شوند، باید پس از 15 ثانیه بسته شوند. از تجربه شخصی صحبت می‌کنیم، این یک تغییر عالی است زیرا هیچ چیز سریع‌تر از یک تبلیغ آزاردهنده 30 ثانیه‌ای که نمی‌توانید از آن بگذرید، یک بازی را نمی‌کشد. همچنین در 30 سپتامبر، برنامه‌ها باید نحوه مدیریت یا لغو یک سرویس اشتراک را روشن کنند . توسعه دهندگان دیگر نمی توانند فرآیند لغو را در هزارتوی منوها پنهان کنند.

گوگل تبلیغات مزاحم و اطلاعات گمراه کننده را هدف قرار می دهد

بلافاصله تاثیرگذار

Google همچنین بسیاری از سیاست‌های مختلف را برای مبارزه با اطلاعات نادرست و اطمینان از مناسب ماندن موارد برای پایگاه کاربری یک برنامه به‌روزرسانی کرده است. در واقع تغییرات زیادی وجود دارد که ما نمی‌توانیم همه چیز را پوشش دهیم، بنابراین در اینجا به برخی از مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم.

توضیحات، اسکرین شات ها و عناوین باید دقیقاً منعکس کننده کاری باشند که برنامه انجام می دهد. به عنوان مثال، توسعه دهندگان نمی توانند برنامه بازی پازل خود را با تصاویر اکشن تبلیغ کنند تا هیجان انگیزتر به نظر برسد. اکنون تبلیغات باید متناسب با رتبه برنامه باشد. تبلیغات برای یک برنامه بزرگسال را نمی توان در یک بازی ویدیویی رتبه بندی شده برای نوجوانان قرار داد. همچنین اطلاعات غلط پزشکی مضر با جدیت بیشتری اجرا خواهد شد. این شامل ادعاهای گمراه کننده واکسن و فروش داروهای تجویزی بدون نسخه است.

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
متن نظر:
حاصل جمع اعداد زیر را حساب کنید
10 + 3=

نظرات کاربران


اولین نفری باشید که برای این مطلب نظری ثبت می کند