فروشگاه اینترنتی دارسو
فروشگاه آنلاین موبایل و لوازم جانبی

پاوربانک انکر Anker A1266 PowerCore Speed با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت خرید پاوربانک انکر Anker A1266 PowerCore Speed با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

590,000 تومان
تعداد:

   

  کلاس وزنی: سبک|100 تا 200 گرم

  محدوده ظرفیت: 5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت

  شدت جریان خروجی: 2.0 آمپر، 2.4 آمپر

  تعداد درگاه خروجی: 1 عدد

  ویژگیهای خاص: مقاوم در برابر ضربه،

  دارای تکنولوژی Quick Charge 3.0،

  شارژ ایمن (MultiProtect)،

  تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge)،

  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)،

  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)

   

نقد و بررسی تخصصی پاوربانک انکر Anker A1266 PowerCore Speed با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک انکر Anker A1266 PowerCore Speed

با توجه به افزایش استفاده های روزمره از گوشی ها ئ تبلت های امروزی و با توجه به باتری های امروزی داشتن یک پاور بانک که به عنوان باتری یدک است نیاز بسیاری از انسان هاست. در دنیای امروزی بسیاری از دستگاه هایی که همراه با ما زندگی می‌کنند نیاز به شارژ کافی برای کار کردن دارند. و نیازه به این منابع همراه و قابلیت شارژ شدن دستگاه های الکتریکی و حمل انرژی یکی از بزرگ ترین مشکلات بشریت است.

از همین رو این مشکلات سبب شده تا محققان و مهندسین بتوانند شروع به تحقیقات آزمون و خطا کنند. این مهندسان و محققان دستاورد های مهمی برای ساده تر کردن زندگی داشتند. با پیشرفت های روزافزون تکنولوژی در زمینه علم و صنعت، برق و الکتریک مهندسان به این قابلیت دست یافتند تا باتری هایی با ظرفیت های بالا تولید و روانه بازار کنند.

این پیشرفت ها برای پاسخ گویی و رفع نیاز انسان به منابع انرژی الکتریکی کافی نبود و نمیشد به صورت همراه وسایلی که برایمان اهمیت زیادی دارند را شارژ کنیم. این دلایلی که به شما گفتیم یکی از مهم ترین دلایل پیدایش پاور بانک ها هستند امروزه مهم ترین وسیله ای که همراه هر ادمی به هر گوشه و کناری می‌رود تلفن های همراه هستند که اهمیت زیادی نزد ما دارند و بیشتر کار های ما هم با آن ها انجام می‌شود. اما زمانی که شارژ این گوشی ها تمام می‌شود دیگر کاربردی ندارند و ممکن است این نبود شارژ باعث غقب افتادن کار ها شود. برای دوری از این مشکل پاور بانک ها یا شارژر های همراه ساخته و عرضه شده اند.