حریم خصوصی

حریم خصوصی در دارسو


این اعلامیه حفظ حریم خصوصی به شما توضیح می دهد که ما در دارسو و سرویس های وابسته به آن، چگونه اطلاعات شخصی شما را جمع آوری و پردازش نموده و از آن استفاده می نماییم. شما با مطالعه این بخش و همچنین استفاده از خدمات سایت فروشگاه اینترنتی دارسو، رضایت و تاییدیه خود را مبنی بر اعلامیه حریم خصوصی اعلام می نمایید. 

ما در فروشگاه اینترنتی دارسو آگاه هستیم که مشتریان به نحوه استفاده یا اشتراک گذاری اطلاعات خود توسط سایت اهمیت می دهند، تیم دارسو از اعتماد شما قدردانی می نماید که برخی از اطلاعات خود را در اختیار ما قرار می دهید، دارسو به شما اطمینان می دهد که در حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی شما که از طریق پنل کاربری دریافت می گردد، تمام تلاش خود را انجام می دهد و از در اختیار قرار دادن آن به افراد غیر خودداری خواهد نمود.

 

حریم خصوصی - در سایت دارسو چه اطلاعاتی از شما دریافت می گردد

 

ما اطلاعات شخصی شما، از قبیل نام، نام خانوادگی، تلفن، شماره موبایل، آدرس، کدپستی، شماره کارت بانکی را به منظور ارائه خدمت بهینه و مستمر به شما، همچنین بهبود محصولات و خدمات قابل ارایه، دریافت می نماییم.

ما به صورت خودکار اطلاعاتی از شما را در بانک اطلاعاتی ذخیره می کنیم. این اطلاعات شامل نحوه تعامل شما با محتوا های ارایه شده و خدمات موجود در سایت دارسو می باشد، که همانند بسیاری از سایت ها عمل می نماید.

ما از کوکی های مرور گر شما و سایر شناسه های منحصر به فرد شما استفاده می کنیم تا بتوانیم سوابق ورود شما به صفحات مختلف سایت، کالاهای بازدید شده، کالاهای مورد علاقه، سوابق خرید، رفتار کاربران در هنگام خرید و جستجوی محصولات یا خدمات را مورد بررسی قرار دهیم، اما پروتکل، سرور و لایه‌ های امنیتی وب سایت دارسو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سو استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دارسو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

برای اینکه بتوانیم کالای خریداری شده شما را به دستتان برسانیم، نیاز است که اطلاعاتی هویتی و آدرسی شما را داشته باشیم.

دارسو در بازه های زمانی مختلف از جشنواره ها یا شیوه های مختلف فروش مانند تخفیف، ارسال رایگان، کد هدیه استفاده می نماید، جهت اینکه بتوانیم این خدمات را به اطلاع شما برسانیم، شماره تلفن همراه شما در بانک اطلاعاتی دارسو ذخیره می گردد تا در زمان های مورد لزوم، از طرق مختلف مانند ارسال پیامک، ارسال ایمیل یا ارسال خبر نامه شما را در جریان قرار دهد. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دارسو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

 

همچنین ما از اطلاعات ذخیره شده شما جهت عیب یابی و بهبود خدمات دارسو به کاربران، تحلیل عملکرد، رفع عیوب استفاده می نماییم.

ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم تا ویژگی، محصولات و خدماتی را که ممکن است مورد علاقه شما باشد با توجه به اولویت های شما شناسایی نموده و در اختیار خودتان قرار دهیم.

برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی و همچنین احراز هویت شما ما اطلاعات حساب بانکی شما را ذخیره می کنیم تا بتوانیم در موارد مورد نیاز مانند زمان مرجوعی کالا، وجه مرجوعی را به حساب شما واریز نماییم.

دارسو از اطلاعات شخصی شما برای تبلیغات محصولات و خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد استفاده می کند. برای مثال در استفاده از ارسال پیامک های انبوه اعلام تخفیفات و جشنواره ها.

 

حریم خصوصی - آیا دارسو اطلاعات شخصی شما را به اشتراک می گذارد؟

 

اطلاعات جمع آوری شده از مشتریان بخش مهمی از کسب و کار دارسو می باشد، دارسو این اطلاعات را محرمانه دانسته و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار افراد خارج از مجموعه کاری خود قرار نخواهد داد مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج  کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دارسو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

 

حریم خصوصی - سایر موارد

 

در نظر داشته باشید، کلیه فعالیت های سایت دارسو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد.

توجه داشته باشید که 30007566171928 شماره‌ ای است که دارسو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود در زمان کار با پنل کاربری، ثبت نام در سایت یا فراموشی رمز عبور و وضعیت پردازش سفارش پیامک ارسال می‌کند. همچنین سر شماره 30007566171970 سامانه ارسال پیامک است که رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دارسو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌ های شما از طریق آن وجود ندارد. فروشگاه اینترنتی دارسو، فقط از طریق همین دو سر شماره اقدام به ارسال پیامک نموده و دریافت هرگونه پیامک با نام دارسو از سر شماره های دیگر، جعلی می باشد.

دارسو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دارسو ضمن حذف آن، می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سو استفاده یا مشکلات احتمالی باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق، توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه دارسو را از خود سلب می‌ نماید.

 

دارسو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

دارسو، قدردان حسن انتخاب شماست ...