رویه ارسال سفارش

شیوه ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی دارسو

رویه ارسال سفارش در فروشگاه دارسو

قصد داریم در این مطلب شما را با رویه ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی دارسو آشنا نماییم

سفارش شما در دارسو در سریع ترین زمان ممکن پردازش،بسته بندی و ارسال میگردد

نکته: زمان پردازش، زمان مورد نیاز برای آماده سازی کالای خریداری شدهT توسط تیم دارسو (تاییدیه مالی، صدور فاکتور، صدور برگ خروج از انبار، بسته بندی مناسب، آماده سازی جهت ارسال) می باشد و با زمان تحویل کالا به مشتری متفاوت است. زمان تحویل سفارش به مشتری بر اساس شهر مقصد، نوع ارسال و نوع شرکت ارسال کننده (دارسو در شهرهای تهران کالا را با پیک های موتوری مجموعه دارسو ارسال می نماید و برای ارسال کالا به شهرستان ها از تیپاکس و پست پیشتاز به همراه بیمه نامه باربری استفاده می نماید) متفاوت می باشد.

نکته: در زمان های ویژه همانند روز های نزدیک به اعیاد، روزهای تعطیل، روزهای بارانی یا برفی، ماه های شلوغ مانند اسفند ماه، زمان ارسال کالا بر اساس روش و محل دریافت متفاوت خواهد بود و ممکن است ارسال ها با تاخیر صورت پذیرد.

روش های ارسال کالا

در فروشگاه دارسو کالا های خریداری شده توسط کاربران به 2 مدل و  از طریق 2 روش ارسال می گردد.

مدل های ارسال

مدل ارسال نرمال:

  • امکان انتخاب بازه زمانی برای سفارشات شهر تهران در زمان ثبت سفارش برای کاربر فراهم میباشد
     (شایان ذکر است تحویل کالاها درب در ورودی پارکینگ می باشد و مامورین تحویل کالا وظیفه بالا بردن کالا در طبقات را ندارند.)
  • در استان های دیگر، سفارش ظرف مدت حداکثر 24  ساعت پردازش و به شرکت پست یا تیپاکس تحویل خواهد شد و بسته به مسافت آدرس سفارش دهنده و شرایط ارسال شرکت پست یا تیپاکس معمولا بین 2 الی 4 روز کاری، در آدرس مشتری تحویل خواهد شد. (شایان ذکر است تحویل کالاها درب در ورودی پارکینگ می باشد و مامورین تحویل کالا وظیفه بالا بردن کالا در طبقات را ندارند.)

مدل ارسال فوری:

نکته: شایان ذکر است، ارسال های فوری شامل هزینه جداگانه می شود که در هنگام سفارش، می توانید آن را مشاهده نمایید.

  • نکته: در ارسال های فوری، مبلغ 99000 تومان تا 199000 تومان بسته به وزن دستگاه جهت انجام امور خارج از روال اداری و کاری، انبارداری و ارسال، دریافت می گردد.

روش های ارسال

روش ارسال پیک موتوری اختصاصی دارسو:

  • این روش مخصوص مناطق 22گانه استان تهران بوده و کالا توسط پیک های اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارسو ارسال می گردد.

روش ارسال تیپاکس:

این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت تیپاکس(پس کرایه) می باشد. بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت تیپاکس دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله تیپاکس به آدرس تیپاکس و با وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.

روش ارسال پست پیشتاز:

  • این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت پست ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت پست (که در سایت این شرکت قابل مشاهده می باشد) بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت پست دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله پست به آدرس https://tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.

رویه تحویل کالا:

  • در زمان تحویل سفارش توسط مامورین تحویل به مشتری در شیوه ارسال با پیک، مشتری می بایست کد تحویلی که به شماره تماس درج شده در سفارش، پیامک شده را به مامور تحویل ارایه نماید، در غیر اینصورت مامور تحویل، می تواند از تحویل کالا اجتناب نماید.
  • در زمان تحویل کالا از مامورین تحویل (در تمام روش های ارسال)، حتما از صحت ارسال و سلامت فیزیکی بسته بندی و همچنین یکسان بودن کالای تحویلی و کالای سفارش داده شده و همچنین تعداد کالا تحویلی طبق فاکتور خرید، اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که مغایرتی در هر کدام از موارد ذکر شده مشاهده گردید، از دریافت کالا اجتناب نموده و مراتب را از طریق پنل کاربری خود با ورود به بخش تیکت ها با همکاران دارسو در میان گذاشته تا مورد رفع گردد.

نکته مهم:

  • مامورین تحویل (در تمام روش های ارسال)، فقط مسئول تحویل سفارش شما می باشند.

 شرایط گارانتی کالای خریداری شده:

شما می توانید فاکتور خرید خود را با ورود به صفحه کاربری خودتان در وب سایت فروشگاه اینترنتی دارسو، در بخش سفارشات مشاهده و پرینت بگیرید. 

کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی دارسو شامل 7 روز تست و تعویض میباشد در صورت وجود اشکال بعد از 7 روز برای دستگاه های با گارانتی به عهده شرکت گارانتی و برای دستگاه های بدون گارانتی به عهده مشتری میباشد.