آپدیت به IOS 16

آپدیت به IOS 16

آپدیت به IOS 16

iOS 16 رسید. امروز روزی است که آخرین نسخه سیستم عامل گوشی اپل، iOS 16 ، رسما از وضعیت بتا به در دسترس عموم منتقل شد.

اپل همیشه نسبت به ارتقاء نرم افزار سخاوتمند بوده است و دارندگان آیفون تا زمانی که اپل آیفون 8 و آیفون SE دارند می توانند از iOS جدید و همه ویژگی های جدید آن بهره ببرند.

برخلاف گوگل با اندروید 13 ناچیز خود ، ارتقاء iOS 16 اپل مجموعه ای از ویژگی های جدید را ارائه می دهد که می خواهید امتحان کنید. ویژگی‌های «تمرکز» جدیدی وجود دارد که اعلان‌ها و برنامه‌های دریافتی را محدود می‌کند و حتی پیام‌ها را بر اساس هر کار خاصی که می‌خواهید روی آن تمرکز کنید فیلتر می‌کند.

در جاهای دیگر اکنون می‌توانید پیام‌های iMessهایی را که برای سایر کاربران آیفون ارسال می‌کنید ویرایش و حتی ارسال نکنید، در حالی که صفحه قفل دارای هزاران پیشرفت و توانایی‌های جدید است. حتی اگر سخت افزار جدیدی نمی خرید، امروز روزی است که منتظر چیز جدیدی باشید.

در نهایت آیفون شما احتمالاً از شما می‌خواهد که به iOS 16 بروزرسانی کنید، اما اپل نیز با سرورهای دانلود خود سخاوتمند است و اگر می‌خواهید جدیدترین نرم‌افزار را به‌محض عرضه شدن می‌خواهید، منتظر بمانید یا به فریب متوسل شوید. ما نسخه بتای iOS 16 را در دستگاه‌های خود تغییر داده‌ایم، و روند به‌روزرسانی دقیقاً یکسان است، بنابراین به شما نحوه به‌روزرسانی سیستم‌عامل آیفون خود را سریع ارائه می‌دهیم.

پس از به‌روزرسانی iOS 16، می‌خواهید همه برنامه‌هایی را که در گوشی خود دارای به‌روزرسانی جدید هستند، به‌روزرسانی کنید. توسعه‌دهندگان از نسخه بتای iOS استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند برنامه‌هایشان پس از راه‌اندازی نرم‌افزار جدید کار می‌کنند، بنابراین بسیاری از برنامه‌ها به‌روزرسانی‌هایی را برای همراهی با سیستم عامل جدید (OS) در دسترس خواهند داشت. برای خرید و مشاهده قیمت گوشی آیفون میتوانید به فروشگاه دارسو مراجعه کنید.

این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه برنامه های آیفون خود را به روز کنید. همچنین، اگر اخیراً اپراتور خود را تغییر داده‌اید، یا اگر به نظر نمی‌رسد تلفن شما بهترین سیگنال شبکه را دریافت می‌کند، به شما نشان می‌دهیم که چگونه به‌صورت دستی تنظیمات اپراتور خود را به‌روزرسانی کنید.

آپدیت به IOS 16

چگونه آیفون خود را به آخرین iOS آپدیت کنیم

به‌روزرسانی آیفون به iOS 16 ساده‌تر از این نمیشه. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

آیفون خود را شارژ کنید

شما به حداقل 20 درصد باتری نیاز دارید، زیرا نمی خواهید باتری به هیچ دلیلی در طول فرآیند طولانی ارتقاء از بین برود.

از آیفون خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

می‌توانید از ویژگی پشتیبان‌گیری iCloud اپل استفاده کنید یا می‌توانید آیفون خود را به رایانه وصل کنید و با استفاده از نرم‌افزار iTunes اپل مستقیماً روی دسکتاپ نسخه پشتیبان تهیه کنید. بله، iTunes هنوز وجود دارد، هنوز از آیفون شما نسخه پشتیبان تهیه می کند و ممکن است گزینه بسیار سریعتری نسبت به پشتیبان گیری در فضای ابری باشد.

تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار را باز کنید

برنامه تنظیمات را باز کنید، به تنظیمات عمومی بروید و روی آن گزینه ضربه بزنید. سپس گزینه Software Update را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.

دانلود و نصب

اگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای دستگاه شما موجود است، پیوندی در اینجا وجود دارد که می‌توانید برای دانلود و نصب به‌روزرسانی روی آن ضربه بزنید. از شما خواسته می شود که با برخی از قوانین و مقررات نرم افزار موافقت کنید، سپس فرآیند دانلود شروع می شود.

صبر کنید... شاید برای مدت طولانی

قسمت دانلود از فرآیند به روز رسانی می تواند کمی غیر قابل پیش بینی باشد. گاهی اوقات ممکن است کمتر از یک ساعت طول بکشد، گاهی اوقات ممکن است چند ساعت طول بکشد. می‌توانید در حالی که کارهای دیگری با گوشی خود انجام می‌دهید، اجازه دهید در پس‌زمینه اجرا شود، اما ممکن است این روند طولانی‌تر شود. اگر تلفن شما خاموش شود یا دانلود در این مرحله قطع شود، مشکلی نیست. تازه دوباره راه اندازی می شود

آپدیت را نصب کنید

اجازه دهید گوشی مراحل طولانی نصب آپدیت را طی کند. در حالی که این اتفاق می افتد، نمی توانید از تلفن استفاده کنید. صبور باش. اگر به نظر می رسد که نصب زمان زیادی می برد، بهتر است منتظر بمانید تا هر روش بازیابی را برای راه اندازی مجدد گوشی امتحان کنید.

چیزهای جدید را بررسی کنید و کمی به آن زمان بدهید

پس از تکمیل به‌روزرسانی، احتمالاً به‌روزرسانی‌ها و بارگیری‌های بیشتری در پس‌زمینه انجام می‌شود. ادامه دهید و حالت های فوکوس را بررسی کنید یا صفحه قفل جدید خود را راه اندازی کنید. با این حال، هنوز وارد برنامه ها و کارهایی که نیاز به منابع زیادی دارند، نروید – ممکن است کمی طول بکشد تا آیفون به سرعت به طور کامل آماده شود.

آپدیت به IOS 16

چگونه اپلیکیشن های آیفون خود را آپدیت کنیم

اکنون که سیستم عامل گوشی خود را به روز کرده اید، زمان آن رسیده است که مطمئن شوید برنامه هایتان به روز هستند. همیشه می‌توانید منتظر بمانید و اجازه دهید برنامه‌ها خودشان به‌روزرسانی شوند، اما این می‌تواند به معنای تاخیر در دفعه بعدی باشد که می‌خواهید Yelp را باز کنید تا نزدیک‌ترین نقطه همبرگر را پیدا کنید، زیرا برنامه باید قبل از پاسخگویی به سیستم عامل جدید به‌روزرسانی شود. .

در عوض، می‌توانید همه برنامه‌ها را همزمان به‌روزرسانی کنید. برای انجام این کار، بدیهی است که ما با باز کردن فروشگاه App شروع می کنیم.

  • اپ استور را باز کنید
  • نماد حساب خود را در بالا سمت راست پیدا کنید
  • به لیست به‌روزرسانی‌های آینده بروید و روی Update All ضربه بزنید

بنشین و منتظر باش

در حین به‌روزرسانی برنامه‌ها نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، و اگر از برنامه‌ای استفاده می‌کنید که می‌خواهد به‌روزرسانی شود، ممکن است شما را از کار بیاندازد یا تأخیر ایجاد کند.

برنامه های پرکاربرد خود را باز کنید

متوجه شدیم که برخی از برنامه‌ها، مانند فیس‌بوک، به‌روزرسانی‌های داخلی دارند که از طریق اپ استور دانلود نمی‌شوند. باز کردن این برنامه‌ها باعث شروع به‌روزرسانی‌های جدید می‌شود، بنابراین بعداً با تأخیر مواجه نخواهید شد.

چگونه به صورت دستی تنظیمات اپراتور خود را در آیفون به روز کنید

برای دریافت بهترین عملکرد از آیفون خود، باید به سریعترین باندهای رادیویی که اپراتور ارائه می دهد متصل باشید. هنگامی که به یک شرکت مخابراتی جدید تلفن همراه تغییر می کنید، یک سیم کارت جدید برای قرار دادن در آیفون دریافت خواهید کرد. سپس برای استفاده بهتر از شبکه جدید، باید نرم افزار حامل گوشی را نیز به روز کنید.

گاهی اوقات تغییرات در شبکه محلی به معنای تغییرات عملکرد در آیفون شما نیز خواهد بود و به‌روزرسانی شرکت مخابراتی ممکن است به عملکرد بهتر تلفن کمک کند. در اینجا نحوه بررسی این است که مطمئن شوید نرم افزار حامل خود به روز است.

منوی تنظیمات را باز کنید

تلفن شما می داند که آیا به به روز رسانی نرم افزار حامل نیاز دارد یا خیر. فقط ممکن است به شما نگوید

  • به Settings: General بروید سپس به گزینه About بروید
  • در صورت نیاز روی دکمه Install Update ضربه بزنید

 

در صفحه درباره، اطلاعاتی در مورد تلفن خود، از جمله نسخه نرم افزار شرکت مخابراتی خود، خواهید دید. اگر به به روز رسانی نرم افزار نیاز دارید، تلفن گزینه ای را برای دانلود و نصب نرم افزار حامل جدید به شما می دهد. اگر به به روز رسانی نیاز ندارید، هیچ گزینه ای در دسترس نخواهد بود.

نسخه نرم افزار خود را بررسی کنید

برای بررسی مجدد اطلاعات نرم‌افزار شرکت مخابراتی خود، در قسمت تنظیمات About به دنبال مورد Carrier بگردید. روی شماره نسخه نرم افزار ضربه بزنید و اطلاعات بیشتر ظاهر می شود. می‌توانید مستقیماً با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید تا تأیید کنید که آخرین نرم‌افزار را اجرا می‌کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
متن نظر:
حاصل جمع اعداد زیر را حساب کنید
6 + 5=

نظرات کاربران


اولین نفری باشید که برای این مطلب نظری ثبت می کند