بهترین بازی های اندروید 2022

بهترین بازی های اندروید 2022

بهترین بازی های اندروید 2022

بهترین بازی های اندروید زمین های زیادی را پوشش می دهند. فرقی نمی‌کند به دنبال بازی‌های ماجراجویی، عناوین آرکید، بازی‌های گیج‌کننده یا مسابقه‌ای باشید، چیزی برای هر سلیقه‌ای وجود دارد. و، در حالی که گزینه های بسیار زیادی وجود دارد، همه آنها آنقدر عالی نیستند. برای کمک به شما، ما انتخاب‌های برتر خود را در اینجا آزمایش، رتبه‌بندی و گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید از آن پورت‌های کنسول و بازی‌های پازل خسته‌کننده برای برخی از عناوین شگفت‌انگیز صفحه لمسی چشم پوشی کنید.

ما همچنین نگاهی به این بازی‌ها انداخته‌ایم تا ببینیم هزینه‌ها در چه مواردی است، زیرا برخی ممکن است آن برچسب رایگان را در صفحه فروشگاه Google Play خود داشته باشند، اما برای باز کردن قفل بازی واقعاً نیاز به خرید درون برنامه‌ای دارند. اگر اینطور است، ما به شما اطلاع خواهیم داد تا متوجه شوید که بازی واقعا رایگان نیست.

ادامه دهید و نگاهی به بهترین بازی‌های اندروید بیندازید که به ژانرهایی که مردم در حال حاضر بازی می‌کنند، از جمله استراتژی، پازل، مسابقه، آرکید و موارد دیگر تفکیک شده‌اند. مطمئناً عنوان بعدی را برای بازی در تلفن هوشمند خود پیدا خواهید کرد ، حتی اگر در حال تکان دادن تلفن بازی نباشید . و فراموش نکنید که این صفحه را نشانه گذاری کنید زیرا ما هر ماه یک بازی جدید خواهیم داشت.

بهترین بازی های اندروید 2022

بازی ماه اندروید M.Duck

(1.99 دلار / 1.49 پوند / 2.79 دلار استرالیا)

ام داک(در برگه جدید باز می شود)عنوان کمیابی است که از کنترل های ناخوشایند برخوردار است. این بازی دارای اردک عنوانی است که راه خود را از طریق سطوح تک صفحه‌ای منفجر می‌کند، و از حریفان می‌خواهد تا برج مرموز را بالا ببرند که او را در شب بیدار نگه می‌دارد و نوری به حوضش می‌تابد.

 

این یک تیرانداز گالری است، که در آن شما روی یک هواپیما حرکت می‌کنید تا از آتش وارده جلوگیری کنید و سپس از تیراندازی برای هدف‌گیری اهداف خود استفاده کنید. اما از دکمه‌های جهت شما برای تیراندازی استفاده می‌شود، به این معنی که می‌توانید در هر زمان معینی دست و پا زدن یا انفجار کنید – اما نه هر دو. با توجه به اینکه بارگذاری مجدد کند است، پیشرفت نیاز به دقت و هوشیاری مداوم دارد.

 

خوشبختانه، ارتقاء مداوم و سطح دشواری آسان اختیاری شما را از رفتن به لات ها باز می دارد و این یک پرنده نادرتر از پرنده مغزدار است.

بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید

مسابقه‌های مسابقه‌ای از بالا به پایین، سه بعدی و یکپارچهسازی با سیستم عامل اندروید مورد علاقه ما.

مسابقه روی میز: تور جهانی

(5.99 دلار / 4.79 پوند / 8.99 دلار استرالیا)

مسابقه روی میز: تور جهانی(در برگه جدید باز می شود)مسابقه‌ای با سرعت بالا است که از شما می‌خواهد اتومبیل‌های کوچک را در اطراف مدارهای ساخته شده از وسایل خانگی نسبتاً عظیم راهنمایی کنید. مثل فرزندان Micro Machines و Mario Kart است. مسابقات به شدت رقابتی هستند و شما را با حرکات حیله گرانه و سلاح های غیرورزشی با حریفان دیوانه در یک حرکت دیوانه وار تا خط پایان دفع می کنند.

 

اگرچه فرصت هایی برای ارتقای وسیله نقلیه خود برای رقابت بهتر در مسیرهای سخت تر وجود دارد، تور جهانی فاقد IAP است. درعوض، این مهارت‌های شماست که می‌بینید پرچم‌های شطرنجی را برمی‌دارید - و در نهایت پول نقد کافی برای خرید ماشین‌های جدید شیک به دست می‌آورید.

 

با کنترل‌های ساده اما پاسخ‌گو، این بازی اندرویدی نفس تازه‌ای روی پلتفرمی است که مسابقات آرکید اغلب به اندازه مهارت‌های شما در پیست، عمق کیف پول شماست.

GRID Autosport

(9.99 دلار / 9.99 پوند / 14.99 دلار استرالیا)

GRID Autosport(در برگه جدید باز می شود)مسابقه‌ای است، اما همچنین چالشی برای گیمرهای اندرویدی است که شکایت دارند که هرگز عناوین ممتاز را دریافت نمی‌کنند، و کرایه فریمیوم مملو از تبلیغات و IAP است. این یک پریمیوم AAA بدون تبلیغات است که به طور دست نخورده به تلفن شما منتقل شده است (با فرض اینکه تلفن شما بتواند آن را اجرا کند - لیست را در صفحه Google Play بازی ببینید).

 

حتی در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها، GRID Autosport در انتشار خود چیزهای چشمگیری بود. پنج یا چند سال بعد، به عنوان یک عنوان موبایلی کمتر شگفت‌انگیز نیست، زیرا شما حدود 100 مدار را می‌چرخانید و در طیف وسیعی از ماشین‌ها با آن مبارزه می‌کنید.

 

توجه داشته باشید که این یک شبیه سازی است. این کار برای شما آسان نخواهد بود، یا به شما این امکان را نمی دهد که با حداکثر سرعت دیوارها را بشکنید و طوری ادامه دهید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است، اما وسایل کمکی رانندگی به شما کمک می کنند بدون شک بر بهترین تجربه مسابقه ای برتر در اندروید تسلط پیدا کنید.

Repulze

(1.49 دلار / 1.59 پوند / 2.39 دلار استرالیا)

دفع کردن(در برگه جدید باز می شود)در آینده ای فراتر از اتومبیلرانی که خیلی سریع ماشین می راندند وجود دارد. در عوض، آنها در هاورکرافت های آزمایشی قرار می گیرند که با سرعت های دیوانه کننده ای در کنار هم قرار می گیرند. سنت‌های طراحی مسیر نیز کنار گذاشته شده‌اند، مسیرهای مسطح با سازه‌های ترن هوایی جایگزین شده‌اند که شما را به شکلی دل‌خراش به اطراف پرتاب می‌کند.

 

بازی به سه مرحله تقسیم می شود. با آزمایش‌های زمانی شروع می‌شود که از دروازه‌های رنگی خاصی عبور می‌کنید، و با مقابله با حریفان هوش مصنوعی به پایان می‌رسد، گهگاهی – و غیر ورزشی – آنها را با سلاح منفجر می‌کنید.

 

یک داستان علمی تخیلی درباره مردان و شرکت‌های مصنوعی وجود دارد، اما واقعاً این داستان تماماً در مورد سرعت است. در ابتدا، کنترل‌های پر پیچ و خم شما را در می‌یابند که مکرراً به مسیرهای پیاده‌روی برخورد می‌کنید و به این فکر می‌کنید که آیا کسی باید مجوز هاورکرافت شما را بگیرد. اما در مسیرها و کنترل‌ها به طور یکسان تسلط داشته باشید، و هنگامی که به سمت خط پایان بمباران می‌کنید، Repulze به یک تجربه هیجان‌انگیز تبدیل می‌شود.

راش رالی 3

(3.99 دلار / 3.99 پوند / 6.99 دلار استرالیا)

راش رالی 3(در برگه جدید باز می شود)مسابقات رالی سبک کنسولی را به اندروید می آورد. برای انفجارهای سریع، می‌توانید در حالت رالی تکی با یک راننده کمکی در گوشتان غوغا کنید. یا فلز سنگ زنی رالی کراس وجود دارد که شما را در برابر ماشین های کامپیوتری قرار می دهد که ظاهراً با تهاجم تغذیه می شوند. اگر برای مدت طولانی در آن هستید، خود را در حالت حرفه ای کامل غوطه ور کنید.

 

اگر مسابقه خیلی زیاد نبود، هیچ یک از این گزینه ها اهمیت چندانی نداشتند. خوشبختانه واقعاً خوب است. بازی با تصاویر و دیدگاه‌های بسیار هوشمندانه به نظر می‌رسد، چه کمربند دور یک مدار مسابقه‌ای و چه در یک جنگل شعله‌ور می‌شود.

 

کنترل‌ها نیز به خوبی کار می‌کنند و تعدادی تنظیمات برای تطبیق با طیفی از اولویت‌ها (تایلت، دکمه‌های مجازی) - و سطوح مهارت فراهم می‌کنند. در مجموع، کافی است که بازی آن پرچم شطرنجی را به دست آورد.

Horizon Chase

(رایگان + 2.99 دلار / 2.79 پوند / 4.09 دلار استرالیا IAP)

اگر از بازی‌های مسابقه‌ای خسته شده‌اید که توجه بیشتری به اینکه آیا آسفالت نوری واقعی به نظر می‌رسد به جای اینکه زوم کردن با سرعت‌های دیوانه‌کننده چقدر لذت بخش باشد، خسته شده‌اید، Horizon Chase را بررسی کنید.(در برگه جدید باز می شود). این ادای احترام به عناوین بازی های قدیمی مدرسه به جای واقع گرایی خسته کننده، در مورد لذت کامل مسابقه است.

 

جلوه‌های بصری پر جنب و جوش، موسیقی متن شاد و جذاب است، و مسابقه شما را می‌یابد که دائماً در حال جنگیدن به سمت جلوی یک گروه تهاجمی هستید.

 

اگر با علاقه Lotus Turbo Esprit Challenge و Top Gear را به خاطر می آورید، این یکی را از دست ندهید. (توجه داشته باشید که Horizon Chase پنج آهنگ را به صورت رایگان به شما می دهد. برای باز کردن قفل بقیه، یک IAP 2.29 پوندی / 2.99 دلار آمریکا وجود دارد.)

ارسال نظر برای این مطلب

نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
متن نظر:
حاصل جمع اعداد زیر را حساب کنید
10 + 3=

نظرات کاربران


اولین نفری باشید که برای این مطلب نظری ثبت می کند